Кожен сезон команда Інституту кольору Pantone складає звіт про модні колірні тенденції. Цей огляд висвітлює топові кольори, представляє наймодніші кольори осені і зими 2020, які дизайнери використовували в своїх колекціях, представлених на тижнях моди в Нью-Йорку і Лондоні.

Для сезону осінь-зима 2019-2020 Пантон створив дві повноцінні палітри модних кольорів: Fashion color trend Report New York і Fashion color trend Report London.У кожній кольоровий Палітрі Осінь-Зима 2019-2020 Pantone Color Institute представив 12 наймодніших кольорів. 

Стилісти беруть за основу модну палітру Нью-Йорка, тому в даному огляді ми розглянемо її більш детально. Палітра складається з 12 яскравих, трендових відтінків і 4 базових.Модні кольори Pantone осені - зими 2019/20 це яскраві і активні кольори, які поєднуються між собою і створюють зухвалу палітру кольорів, транслюють сміливість і впевненість.

Палітра модних кольорів запропонована Pantone осінь - зима 2019/2020 висловлює прагнення свободи і прагнення матеріалізувати нашу неповторну і оригінальну ідентичність.

PANTONE 19-1557 Chili Pepper - Перець чилі

Пряний, червоний Chili Pepper збуджує,додає пікантності і пристрасті палітрі.

 Звичайно ж, Chili Pepper самодостатній і чудово виглядає в сольному виконанні, але цей відтінок буде привертати увагу, навіть якщо ви використовуєте його дозовано, для невеликих акцентів.

PANTONE 19-1650 - Biking Red

Глибокий темно-червоний Biking Red сильний і потужний служить міцною основою для цієї модної осінньої палітри.

Biking Red - червонувато-коричневий з прохолодним  відтінком, який викликає пряму асоціацію з глибокої осені, коли листя на деревах забарвлюється в пурпур. Biking Red, ідеальний для речей зі шкіри, лакованої або матовою, особливо в неформальній стилістиці. Не менш привабливо виглядає цей відтінок у вечірніх образах, підкреслюючи фактуру благородного шовку.

PANTONE 12-1110 Crème de Pêche - Персиковий крем

Crème de Pêche це дуже світлий, ледь помітний ніжний відтінок персика, який уособлює легкість, м'якість і спокій.

Crème de Pêche - таке витончене французьке назву носить відтінок заварного крему з рожево-персиковою ноткою. Crème de Pêche жіночний і романтичний.

PANTONE 15-1530 - Peach Pink - Персиково рожевий

Ще один персиковий колір в палітрі Пантон, Peach Pink більш яскравий, теплий і спокусливий.

Peach Pink - це більш м'яка і спокійна версія самого модного відтінку 2019 року

Теплий, ніжний, витончений Peach Pink ,однозначно освіжає і візуально робить молодше. Персиковий рожевий походить як для створення монохромних образів, так і для комбінацій з нейтральними світлими відтінками базової палітри.

PANTONE 19-1234 Rocky Road - Кам'яниста дорога

Rocky Road - це дуже земний, але при цьому розкішний темний коричневий відтінок.

 

PANTONE 17-1926 Fruit Dove - Строкатий голуб

PANTONE 17-1926 Fruit Dove - Строкатий голуб Fruit Dove - це яскравий теплий рожевий колір, дуже  сподобається багатьом дівчатам! 

Fruit Dove - цей відтінок отримав свою назву завдяки породі голубів, поширеної в Австралії і Новій Зеландії, на голові яких шапка з пірья рожевого кольору. Fruit Dove заряджає веселою енергетикою і створює ефект привернення уваги: його просто неможливо ігнорувати.

PANTONE 18-1155 Sugar Almond- Цукровий мигдаль

Апетитний карамельний відтінок коричневого так підходить осінній палітрі кольорів.Теплий, горіховий і смачний, він прекрасно поєднується з замшею, шкіряним одягом і хутром в стилістиці 70-х років. Поєднується Sugar Almond практично з усіма іншими відтінками теплого спектру.

PANTONE 15-1150 Dark Cheddar - Темний чеддер

Блискучий теплий, Dark Cheddar є благородне поєднання жовтого і помаранчевого.

Dark Cheddar розширює жовту палітру кольорів сезону осінь-зима 2019-2020, даруючи затишок і тепло. І головною перевагою цього відтінку є його здатність прекрасно підлаштовуватися під холодну палітру

PANTONE 19-4055 Galaxy Blue - Галактичний синій

Глибокий, загадковий розкішний синій Galaxy Blue нагадує нам про глибину Галактики.

Він володіє якоюсь магічною складовою, таємничою привабливістю.

PANTONE 18-4217 Bluestone - Блакитний камінь

Дуже незвичайний  відтінок зеленувато-синього Bluestone - це колір спокійної рішучості.

Bluestone - відтінок блакитного з холодним сірим . Спокійний, приглушений, як злегка сірувате небо в ясний зимовий день. В одязі Блакитний камінь асоціюється зі стриманою елегантністю.

PANTONE 16-1358 Orange Tiger - Помаранчевий тигр

Чудовий помаранчевий Orange Tiger демонструє безстрашну енергію.

Якщо вам властиві енергійність, сміливість і рішучість, вам, безсумнівно, сподобається яскравий відтінок Orange Tiger. Небезпечний і зухвалий, він дійсно схожий на хижака.Помаранчевий тигр демонструє оточуючим вашу життєву силу і відкритість світу.

 PANTONE 19-6050 Eden – Едем

Темний, загадковий зелений Eden - це величний зелений колір лісу відмінно комбінує з  теплим відтінкам оранжевого цієї модної палітри.

Цей відтінок, названий Інститутом кольору Pantone «медитативний», являє собою глибокий нейтральний зелений з теплими нотками. Eden асоціюється з енергією, мужністю і життєвою силою.

Топ нейтральних класичних кольорів Пантон Осінь - Зима 2019/2020

Нейтральні «класичні» відтінки Пантон для осені та зими 2020 досить яскраві і виразні, що б застосовувати поодинці як нейтральну основу в колірних комбінаціях, так і комбінувати їх разом.

PANTONE 12-0815 Vanilla Custard - Ванільний крем

М'який, теплий вершковий білий відтінок - то що треба, щоб створити елегантний контраст з яскравими, а так само в приглушеними темними кольорами осінньої палітри.

19-3815 Evening Blue - Вечірній Синій

Практично чорний, цей темний синій відтінок нагадує колір нічного неба. Це один з тих квітів, які поєднуються з будь-яким іншим кольором і дарує глибину будь-якої колірної комбінації.

PANTONE 16-0000 Paloma - Горлиця

Простий в першого погляду, сірий, але в той же час елегантний відтінок .

PANTONE 17-0530 Guacamole - Гуакамоле

Гострий золотисто-зелений Гуакамоле зі свіжим смаком авокадо так само нагадує колір осінньої трави.