Грубі черевики зі шнурівкою

Традиційним зимовим взуттям вважають грубі черевики, які щосезону отримують нові інтерпретації в колекціях дизайнерів.

Взуття зі шнурівками популярне ще з минулого сезону й здавати свої позиції не збирається.

Грубі черевики зі шнурівкою завжди відмінна ідея,частина "класичного" стилю гранж. Це дуже практичне взуття, яке відмінно вписується в різні образи.

Черевики віртуозно вбудовуються в різні стилі, вам не доведеться оновлювати під них свій гардероб. Більш того, вони здатні виконувати дві протилежні функції: бути в образі акцентом або, навпаки, органічно і м'яко доповнювати вже сформований образ.

Цього сезону пропонуємо  вибирати чорні пари з помітною шнурівкою й масивною підошвою.

Взуття на платформі

Після численних сезонів маленьких каблучків приготуйтеся до повернення масивних платформ. Це нова висота стилю в 2020-2021 році!Твердо й упевнено стояти на ногах допоможуть чоботи й черевики на масивній платформі. Простота й зручність поєдналися з елегантністю й навіть химерніст

Зимові кросівки

Найпрактичніше взуття знову на піку своєї популярності. Зимові кросівки це відмінна альтернатива черевиків і чобіт. Вони легкі, зручні, анатомічні, а головне модні!

Кросівки взимку вже нікого не дивують, тим більше що сьогодні існує багато моделей з хутром. Товста підошва і масивна форма додатково захищають ноги від холоду і вітру, до того ж добре виглядають з об'ємними пуховиками, пальто і шубами. Кросівки як повсякденне взуття, що поєднується з практично будь-яким образом, стали трендом минулого року і продовжують залишатися на піку популярності.

Високі чоботи

Мода циклічна, чоботи-панчохи й ботфорти знову крокували всіма тижнями моди . Красиві жіночі ботфорти 2020-2021 стануть маст-хевом для багатьох представниць прекрасної статі, так як ботфорти дуже витончені, підходять до різних речей, однаково ефектно виглядають, як в світлих, так і в темних і яскравих тонах палітри.Будьте привабливими, прислухайтеся до внутрішнього чуття і створюйте приголомшливі образи з ботфортами.

            Челсі

Ще кілька років тому в топі були челсі на низьких підборах і плоскій підошві - вдала знахідка для тих, хто постійно кудись поспішає. Однак в цьому сезоні дизайнери по-новому інтерпретували старий тренд і додали до челсі високу і масивну платформу. Така деталь взуття знизить градус в діловому образі і зробить його більш вільним і розслабленим.О такій парі точно не страшні ні дощ, ні сніг.