Інститут кольору Пантон назвав модні кольори сезону осінь-зима 2018-2019. Їх знову 10. І до трендової десятці модних відтінків знову долучилася міні-палітра базових квітів - минулого разу їх було 4, тепер - 5.

Познайомимося ближче з наймоднішими кольорами сезону за версією Pantone.

Палітра модних відтінків виглядає зовсім не по-осінньому. І вже точно - не по-зимовому! У ній багато сюрпризів - яскравих і насичених кольорів. На думку фахівців Пантон, вони висловлюють нашу потребу у творчості, прояві індивідуальності і винахідливості.

Червона груша

Соковитий і насичений червоний відтінок Red Pear спокушає своєю глибиною, викликає захоплення і бажання негайно ж його приміряти!

Доблестний мак

В черговий раз подивуватися фантазії експертів Пантон, давайте визнаємо, що і цей відтінок червоного просто чарівний! Valiant Poppy випромінює тепло і експресію, і хоч його і назвали хоробрим, але він зовсім не агресивний!

Туманно-синій

Задумливий і спокійний темно-блакитний відтінок Nebulas Blue нагадує яскраве літнє небо і променисті блакитні очі. Не варто звертати свій погляд на сірі хмари - надіньте Nebulas Blue - і літо повернеться до вас!

Цейлонский жовтий

Пряний і пікантний відтінок Ceylon Yellow додає в осінньо-зимову палітру трохи екзотики і гостроти.

Оливки для мартині

А ось колір Martini Olive в палітрі осінь-зима 2018-2019 явно «на своєму місці». Складний відтінок коричневого з зеленим подтоном виглядає вишукано і витончено, додаючи в палітру глибини і «природність

Рижий апельсин

Червонувато-помаранчевий відтінок Russet Orange покликаний нагадати нам про листопаді. Він немов шепоче про опалому листі і останніх теплих днями «бабиного літа» і запрошує на прогулянку в осінній ліс - побродити по шарудіти килиму, з тихим смутком прощаючись з літом ...

Фіолетовий

Наш старий знайомий Ultra Violet - колір року 2018. Без нього, звичайно ж, було не обійтися. Про нього ми вже писали не раз, так що вдруге знайомитися не будемо.

Пелюстка крокосу

Від яскравого бузкового крокусу, радувати нас своїм «цвітінням» навесні і влітку, до осені залишився лише пелюстка ... Але і на цьому - спасибі. Вишуканий, легкий, ніжний і делікатний, Crocus Petal додає в палітру ефірного і нагадує, що весна прийде дуже і дуже скоро! Немає приводу для смутку.

Світло рампи

Пікантний, іскрометний і жвавий, світло-жовтий відтінок з легким, ледь помітним зеленим подтоном - близький родич відтінку Meadowlark, який до осені лише трохи втратив своєї яскравості. Але це не завадить бути вам в центрі уваги, якщо ви виберете Limelight.

Зелений кетцаль

Глибокий синьо-зелений відтінок, який отримав свою назву на честь птаха кетцаль, виглядає надзвичайно елегантно і багато. Можна з упевненістю прогнозувати, що дизайнери не забудуть обіграти Quetzal Green в вечірніх туалетах.