Кожен сезон команда Інституту кольору Pantone складає Звіт Pantone по колірних трендам в моді; цей огляд розповідає про головні кольори в колекціях на кожен сезон, що подаються провідними світовими фешн дизайнерами на Тижні моди в Нью-Йорку.

Так як кольори на подіумі є ключовим індикатором колірних трендів, Pantone путівник по найважливішим колірним тенденціям сезону.

 Отже, на які кольори  варто звернути увагу в сезоні весна-літо 2019?

 PANTONE 17-1564

 Fiesta (фієста)

Святкова оранжево-червона фієста випромінює енергію, пристрасть і збудження. Динамічний, дуже активний і енергійний - він по праву зайняв перше місце в топі модних кольорів.

PANTONE 19-1862

Jester Red

Додає сили і глибини, колір поєднує міський стиль з розкішною елегантністю. Не зовсім звичний для весни і літа глибокий і інтенсивний відтінок виглядає дуже елегантно, вишукано і дорого .

PANTONE 15-1264

Turmeric (куркума)

Яскравий помаранчевий колір .Куркума - це живий помаранчевий, додає палітрі трохи пікантності,в модний гардероб трохи прянощів і гостроти.

 PANTONE 16-1546

Living Coral (живий корал)

Живий корал - привітний і активний відтінок, м'який і витончений відтінок приносить в палітру нотки жіночності і ніжності.

 

 PANTONE 18-2045

Pink Peacock (рожевий павич)

Дражливо театральний рожевий павич розпускає свій хвіст віялом насолод для очей.

Ефектний, яскравий і сміливий відтінок ,так що продовжуємо радіти і експериментувати з цим непростим відтінком.

 PANTONE 17-0542

 Pepper Stem (Стебло перцю)

Гострий жовто-зелене стебло перцю заохочує наше прагнення до здорових дарів природи. Спокійний і природний, у весняно-літньому гардеробі  - як символ природи, весни і зелені.

 PANTONE 13-0850

Aspen Gold (золота осика)

 Експерти Пантон назвали цей  яскраво-жовтий відтінок «Золота осика», він як і сонячні промені, висвітлює все навколо, даруючи всім гарний настрій і радість

 PANTONE 19-4150

Princess Blue

Величний королівський синій відтінок, виблискує і блищить. Королівський синій - виглядає дійсно царствено і велично. Він приносить в палітру модних відтінків свіжість, прохолоду і глибину.

 PANTONE 18-1031

Toffee (тоффі)

Непереборно смачний, елегантний тоффі пробуджує апетит. Смачний відтінок коричневого відразу викликає асоціації з солодкою ірискою. Теплий, апетитний і спокійний.

 PANTONE 15-0960

Mango Mojito (мангове мохіто)

Золотисто-жовте мангове мохіто звертається до нашої потреби в зручність і комфорт. «Манговий мохіто» дарує нам затишок і приємні відчуття.

 PANTONE 18-0416

Terrarium Moss (мох в тераріумі)

Мох в тераріумі викликає думки про квітучої листі і красу світу природи.

Він покликаний уособлювати красу природи і зелень листя .

 PANTONE 14-2808

Sweet Lilac (солодкий бузок)

Легкі і ласкаві манери приємного просоченого рожевим лавандового відтінку солодкої бузку заворожують, не привертаючи зайвої уваги. Він зачаровує своєю ніжністю і невинністю.

Нейтральні відтінки на весну / літо 2019:

Щоденна мода завжди потребуватиме основі з простих класичних кольорів. Класичні відтінки цього сезону добре працюють самі по собі, а також служать основою для більш яскравих контрастних кольорів.

 PANTONE 13-0919

 Soybean (соєвий боб)

 Ніжний соєвий боб володіє природною привабливістю надійного і універсального нейтрального відтінку.

 PANTONE 19-3810

Eclipse (затемнення)

 Глибокий синій відтінок опівнічного неба, замислене затемнення як серйозно, так і загадково.

 

 PANTONE 11-0106

 Sweet Corn (солодка кукурудза)

 Солодка кукурудза спокушає своєю олійною м'якістю.

 

 PANTONE 19-0805

 Brown Granite (коричневий граніт)

 Ґрунтовний і сильний, непомітний і автентичний коричневий граніт непідвладний часу.

Вивчайте кольорову модну палітру весна/літо 2019 за версією PANTONE та вирушайте на шопінг в INIFIL за найяскравішим,стильним взуттям та сумками в модних кольорах сезону!